Menu Zamknij

Smycze reklamowe Gdańsk

Smycze reklamowe z nadrukiem produkujemy i dostarczamy w dowolne miejsce w Polsce – w tym do Gdańska pod wskazany adres.

Aby zamówić smycze z własnym nadrukiem wyślij email na info@smyczereklamowe.com. Ekspresowo otrzymasz odpowiedź na swoje pytania oraz bezpłatny projekt Twojej smyczy!

piękne smycze reklamowesmycze reklamowe 2-stronneGłówne rodzaje klasycznych smyczy reklamowych do wyboru:

1. Smycze z metalowym karabińczykiem. Dowolny nadruk pełnokolorowy, wzmacniany materiał satynowy, a nadruk na smyczach w jakości HD

2. Smycze z nadrukiem, z karabińczykiem (który jest w standardzie) oraz wszywaną plastikową złączką. 
Plastikowy łącznik przydaje się, gdy chcesz powiększyć funkcjonalność smyczy. Innym rodzajem odpinanej klamerki jest złączka bezpieczeństwa wszywana na wysokości karku.

3. Smycze podwójne PREMIUM – naszywane dwie taśmy. To opcja dla poszukujących czegoś jeszcze bardziej oryginalnego. Jest to zarazem rodzaj smyczy, która zalicza się do kategorii premium. Pierwsza (widoczna strona smyczy) posiada dowolny nadruk kolorowy, a spodnia taśma (szersza) jest w kolorze jednolitym – najczęściej nawiązującym kolorystycznie do pierwszej strony lub w kolorze neutralnym (czarny lub szary).
Całość tworzy eleganckie i nowoczesne połączenie nadając smyczy niebanalny wygląd.

4. Smycze reklamowe krótkie. Mogą posiadać różne zakończenia – karabińczyk klasyczny, krab, kółeczko, czy zawieszkę na telefon, ale także szekle, która pozwala na dołączenie smyczy do spodni. Smycze na rękę produkowane są w wariancie jednostronnym lub z nadrukiem po obu stronach taśmy. Wszystkie nadruki posiadają jakość HD w standardzie i całkowitą odporność na zmywanie.

Smycze reklamowe klasyczne produkujemy już od 50 szt, a smycze podwójne premium od 100 szt. Smycze bez nadruku możesz zamówić już od jednej sztuki.

projekt smyczy z nadrukiem produkcja smyczy reklamowej Ostry nadruk dzięki jakości HD Nieograniczona liczba kolorów smyczy Smycze z nadrukiem produkujemy od 2 dni roboczych