Menu Zamknij

Krótki czas produkcji

Przyspieszona  produkcja smyczy z nadrukiem

smycze reklamowe na szybko

Ekspresowa produkcja smyczy z nadrukiem

Smycze możemy wyprodukować już w 1-2 dni – w trybie ekspresowym. Oczywiście pod warunkiem, że są możliwości techniczne, a ilość zamówionych smyczy to kilkaset, a nie kilka tysięcy. Każdorazowo potwierdzamy możliwości wykonania smyczy w trybie przyspieszonym.

smycze z logo firmy
Na zdjęciu smycz o dość nietypowej szerokości 2,5 cm. Kolor brązowy, co też jest rzadko spotykane w tego typu projektach.

Standardowy czas produkcji

Zazwyczaj smycze wykonujemy od 3 do 5 dni roboczych, w zależności od obłożenia naszych linii produkcyjnych, sezonu, zamawianej ilości, a także rodzaju smyczy (smycze z samym karabińczykiem robi się szybciej niż smycze z dodatkową złączką, czy naszywaną taśmą).

Smycze dostępne od ręki
A jeśli potrzebujesz smyczy na wczoraj, czyli od ręki, to wówczas zalecamy wybór smyczy bez nadruku, które posiadamy na stanie. Możesz je odebrać w naszej siedzibie w Warszawie lub tego samego dnia możemy nadać je kurierem w dowolne miejsce w Polsce. Możliwe też, że kolory, które posiadamy w danym momencie nie są takie jak potrzebujesz, a wówczas możemy je dla Ciebie uszyć i wówczas czas produkcji smyczy bez nadruku wynosi 1-2 dni roboczych, czyli i tak znacznie szybciej niż smyczy reklamowych z nadrukiem.

smycze konferencyjne bez nadruku

 

projekt smyczy z nadrukiem produkcja smyczy reklamowej Ostry nadruk dzięki jakości HD Nieograniczona liczba kolorów smyczy Smycze z nadrukiem produkujemy od 2 dni roboczych