Menu Zamknij

Nadruk w wysokiej rozdzielczości

Smycze reklamowe w jakości HD

Technologia, którą stosujemy pozwala nam wykonywać nadruki w bardzo wysokiej rozdzielczości FULL HD. Dzięki temu każdy nadrukowany na smycz element jest doskonale widoczny w pełnej ostrości, przy zachowaniu głębi koloru i optymalnego kontrastu.
Nadruk HD wykonujemy bez żadnych dopłat!

  • smycze z nadrukowanym zdjęciem
  • smycze z przejściami tonalnymi
  • smycze z bardzo drobnym nadrukiem, np. miarki
  • smycze ze skomplikowanym nadrukiem, dające niesamowite efekty (np. imitacja kropel wody, zdjęcie poniżej)
  • smycze z różnym nadrukiem po obu stronach taśmy

Smycze reklamowe „miarki”.

Bardzo nietypowy nadruk na smyczy, ale dzięki temu zyskuje ona nową nietypową funkcjonalność. Produkcja trudna technicznie, ze względu na zmiany rozciągliwości i kurczliwości smyczy pod wpływem wysokiej temperatury nadruku, ale jak widać, jest to dla nas wykonalne. Na jednej stronie jest standardowa miarka, a na drugiej dowolny nadruk, logo firmy itp.

smycze reklamowe miarki

Smycz z nadrukiem kropli wody 3d.

W tym przypadku realizacja dotyczyła szkoły pływania, ale jest wiele innych branż, gdzie krople wody będą doskonałym, wyróżniającym akcentem promującym markę.

smycze nadruk hd wodne

Smycz o różnych kolorach z dwóch stron
Możesz wybrać różne nadruki po każdej stronie taśmy. W tym przypadku jest to taśma o szerokości 15mm i zakończenie dość nietypowym, bo kółeczkiem. Oczywiście w miejscu kółeczka może być karabińczyk lub zawieszka na telefon, a także jedno i drugie na raz.

smycze reklamowe dwustronne

 

projekt smyczy z nadrukiem produkcja smyczy reklamowej Ostry nadruk dzięki jakości HD Nieograniczona liczba kolorów smyczy Smycze z nadrukiem produkujemy od 2 dni roboczych